Úvod / Referencie / Domy, byty / Rodinný dom Prešov - Šalgovík

Rodinný dom Prešov - Šalgovík

Realizované v roku 2014

Koncom roka 2014 sme svietidlami zariaďovali rodinný dom, v prvom rade s dôrazom na úsporu energie. V celom dome sú použité svietidlá a svetelné zdroje podľa najnovších trendov. Osvetlenie v obývačke je variabilné - LED pásy pod stropom, v nike a v nábytku s televízorom sú stmievané samostatne jedným diaľkovým ovládačom. Jednoduché nastavenie intenzity osvetlenia podľa potrieb domácich prispôsobí osvetlenie nálade a zároveň šetrí energiu. V jedálenskej časti je dominantou nádherné závesné svietidlo Faladesa ILIADA. Použité sú tiež LED žiarovky G9. Chodby sú osvetlené 6W bielymi LED panelmi, ktoré sú veľmi nenápadné, priestor však dostatočne presvetľujú. Ako doplnkové osvetlenie boli použité 6W neutrálne biele LED pásy.

Detské izby sú tiež nasvietené variabilne - 4 x 18W LED panely sú funkčným hlavným osvetlením. O náladové až hlavné osvetlenie sa starajú stmievateľné 12W LED pásy rozmiestnené v sadrokartóne.

V kúpelniach a WC sú hlavným zdrojom svetla zapustené podhľadové svietidlá + doplnkové LED osvetlenie v nike a v strope.

Fotogaléria
TOP ponuka